Powrót
NOWA SIEDZIBA W POZNANIU OD LIPCA 2023

Rok szkolny 2022/2023 powoli dobiega końca, zajęcia, naszym Uczniom, a Państwa dzieciom dziękujemy za zaangażowanie, pracę podczas zajęć oraz skupienie podczas oficjalnych międzynarodowych egzaminów Cambdidge English. Drodzy Uczniowie życzymy udanych, bepziecznych i zasłużonych wakacji !

Już dziś wiemy, iż wrzesień 2023 będzie niósł ze sobą dużo pozytywnych zamian, które już powoli wdrażamy w działanie dla naszych uczniów.

Jak Państwo zauważyliście nasze Centrum z roku na rok się rozrasta i już od 04 lipca 2023 będziemy przyjmować Państwa w naszej nowej siedzibie na ul. Zeylanda 1, która posiada klimatyzowane sale oraz dedykowane przestrzenie dla uczniów oraz kandydatów realizujących zajęcia oraz egzaminy międzynarodowe Cambridge English.

Nowy rok szkolny rozpoczynamy już od 18 września 2023 roku, a jak co roku przed rozpoczęciem zajęć będziemy zapraszać Państwa na spotkanie organizacyjne dot. bardziej szczegółowej pracy podczas zajęć w formie zajęć indywidualnych lub tez grupowych. 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zgadzam się na przechowywanie na moim urządzeniu tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zebranych podczas korzystania przeze mnie ze strony i zapisanych w plikach cookies przez English Club
Dowiedz Się Więcej Akceptuję Nie, dziękuję Polityka Prywatności